مشاوره آنلاین سریع ترین راه کار مشکلات شما

اگر کلنیک دامپزشکی در محدوده ی سکونت شما نیست یا به دکتر دامپزشک دسترسی ندارید ما پاسخگوی تمامی نیاز های دامپزشکی شما هستیم.

تیم متخصص و مجرب کارا پت به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته و 365 روز سال برای رفع مشکلات و سوالات شما در تلاش است تا نهایت رضایتمندی شما کاربران گرامی را رفع نماید.

به علت تعداد بالای مراجعین و شما کاربران گرامی به صورت حضوری ، ما اقدام به راه اندازی وب سایت کارا پت برای راحتی شما عزیزان و افزایش سرعت و کاهش زمان هدر رفت روزانه شما کاربران گرامی کردیم.

برقراری ارتباط آنلاین با دامپزشک چه فایده ای دارد؟

PetshopX2S1
برقراری ارتباط تا نتیجه

بعد از پاسخ متخصصین ما به سوالات شما ، برای شما یک اعلامیه ارسال میشود تا بتوانید از پاسخ داده شده به شما آگاه بشوید و ارتباطتان با متخصص مربوطه ادامه دهید.

PetshopX2S1
پاسخ گویی سریع و دقیق

دامپزشک متخصص ما تیکت شما را دریافت و در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما دقیق ترین و بهترین راه حل را به صورت تیکت پاسخ میدهد. سپس برای شما یک پیامک ارسال می شود.

PetshopX2S1
ارتباط آنلاین و مستقیم

برقراری ارتباط با دامپزشک به صورت مستقیم این امکان را به شما ارائه می دهد تا مشکلات خودتان را به متخصص ما توضیح داده و بهترین و دقیق ترین راه حل را دریافت نمایید.

PetshopX5S1
PetshopX5S1
نکته برای راهنمایی بیشتر شما کاربران گرامی:

تمامی اطلاعات شما و حیوان خانگی شما بایگانی شده تا در صورت لزوم پزشک متخصص در کسری از ثانیه به تمامی اطاعات مورد نیاز

در مورد مشکلات بعدی حیوان خانگی شما دسترسی داشته باشد تا بتواند بهترین درمان و پیشنهاد را با توجه به سوابق حیوان خانگیتان به شما بدهد.

PetshopX5S1

مزایا استفاده از مشاوره دامپزشکی آنلاین

 • پشتیبانی 24 ساعته آنلاین توسط متخصصین مجرب ما تمامی نیاز ها و سوالات شما را در این زمینه بر طرف خواهد کرد.
 • نداشتن محدودیت در مکان یکی دیگر از مزایای دامپزشکی آنلاین است که ما می توانید از هر نقطه از ایران سوالات خود را پرسیده و جواب خود را دریافت نمایید.
 • امکان دریافت پیشنهادات تخصصی از دامپزشکان مجرب ما یکی دیگر از مزایای استفاده از مشاوره آنلاین می باشد که شما می توانید با حیوان خانگیتان حرفه ای برخورد نمایید.
 • پاسخگویی سریع مزیت اصلی این سامانه می باشد که شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نحو راهنمایی می کند و به سوالات شما پاسخگو می باشد.
PetshopX5S2

نحوه ی برقرای ارتباط با دامپزشکان مجرب ما از طریق ارسال تیکت

قدم اول)
 • ابتدا در سایت با وارد کردن مشخصات اولیه خود ، ثبت نام نمایید (از طریق پنل ایجاد حساب کابری).
 • به شماره تماس وارد شده توسط شما یک کد پیامک خواهد شد (نهایتا تا 2 دقیقه رسیدن پیام به شما زمان لازم است).
 • کد تایید پیامک شده را در بخش مربوطه در حساب کاربری وارد نمایید تا پس از تایید سیستم وارد حساب خود شوید.
قدم دوم)
 • ورود به حساب کاربری ، در قسمت ارسال تیکت ، تمامی مشکلات و سوالات خود را به طور کامل توضیح داده و در صورت لزوم ویدیو و تصاویر مربوطه را آپلود کرده و برای دامپزشکان ما ارسال نمایید.
قدم سوم)
 • در کوتاه ترین زمان ممکن سوال شما توسط متخصصین مجرب ما بررسی شده و پس از پرسش درباره ی مشکل ذکر شده توسط شما ، بهترین درمان و راه حل برای شما ارسال می شود.
قدم چهارم)
 • اگر مشکل شما رفع نشد و یا شما سوالات دیگری نیز راجب حیوانات خانگیتان داشتید می توانید مکالمه با متخصصین ما را ادامه دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.
پت شاپ

مشکلاتی را که می توان با استفاده از مشاوره آنلاین رفع نمود

 • رفع مشکلات و بیماری های حیوان خانگی شما و توصیه های لازم برای مناسب ترین اقدام از جانب شما
 • تریبت و آموزش حیوانات خانگی شما و آموزش رفتارشناسی آن ها به شما
 • مناسب ترین پیشنهاد صحیح روش نگهداری و مراقبت از حیوانات خانگی شما
 • ارائه ی دقیق و مناسب برای پیشگیری از انواع بیماری ها و اختلالات رفتاری در حیوانات (مانند دستشویی کردن نا به جای گربه و …)
 • ارائه ی آموزش برخی موارد مانند تمیز کردن گوش ، گرفتن ناخن ، تخلیه ی کیسه مقعدی
 • ارائه کامل اطلاعات مشاوره ای ( مانند: نژاد حیوان مورد نظر ، بیماری های نژادی ، رفتارشناسی و… )
 • ارئه ی مشاوره تخصصی برای خرید بهترین و مناسب ترین تغذیه ، اسباب بازی و … برای حیوان خانگی شما
PetshopX6S3
PetshopX7S1

مشاوره آنلاین دامپزشکی سگ

مشاوره در رابطه با نگهداری انواع نژاد های سگ و رفتارهای مراقبتی و تربیتی آنها ، همچنین راهنمایی در رابطه با خرید سگ در صورت نداشتن ، متناسب با خلق و خو و خواسته ی شما به شما پیشنهاد داده میشود. متخصصین دامپزشک مجرب ما مشتاقانه منتظر راهنمایی و پاسخگویی به تمامی سوالات شما از طریق تیکت می باشند. اگر سگ شما علائمی نا هنجار یا غیر معمول از خود نشون می دهد و علائم بیماری ای را از خود بروز می دهد و شما نگرانی سلامت حیوان خود هستید یا برای تغذیه و رژیم غذایی سگتان نیازمند یک دامپزشک متخصص هستید ما مشتاقانه منتظر بر طرف کردن سولات و مشکلات شما هستیم.

PetshopX8S1

مشاوره آنلاین دامپزشکی گربه

مشاوره در رابطه با نگهداری انواع نژاد های گربه و رفتارهای مراقبتی و تربیتی آنها ، همچنین راهنمایی در رابطه با خرید گربه در صورت نداشتن ، متناسب با خواسته ی شما به شما پیشنهاد داده میشود زیرا گربه ها حیواناتی خاص و جذابی هستند و نوع برخورد با این حیوان بسیار متفاوت تر از بقیه حیوانات خانگی است ، دامپزشکان مجرب ما مشتاقانه منتظر پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند.

PetshopX9S1

مشاوره آنلاین دامپزشکی پرندگان

مشاوره در رابطه با نگهداری محبوب ترین و قدیمی ترین حیوان خانگی ایرانیان یعنی پرندگان (مانند: طوطی ، مرغ مینا ، مرغ عشق ، کبوتر، کاسکو ، قناری و…) و همچنین تغذیه و درمان بیماری های گوناگون پرندگان و نکات پیشنهادی در رابطه با پیشگیری از بیماری پرندگان توسط دامپزشکان متخصص و مجرب به شما ارائه می شود.

PetshopX10S3

مشاوره آنلاین دامپزشکی عروس هلندی

مشاوره در رابطه با یکی از محبوب ترین پرنده های ایران که علاوه بر زیبایی خیره کننده ، نسبت به سایر پرندگان بسیار باهوش است یعنی عروس هلندی که یکی از حیواناتی است که در این مجموعه به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و تمامی دامپزشکان متخصص ما آماده ی ارائه ی انواع پیشنهادات ، راهنمایی و پاسخ به تمامی سوالات شما کاربران گرامی می باشند.

PetshopX11S3

مشاوره آنلاین دامپزشکی خرگوش

مشاوره در رابطه با انواع خرگوش ، نحوه نگهداری ، تربیت ، رژیم های غذایی ، علائم بیماری یا هرگونه سوالی که شما کاربرانعزیزدارید توسط دامپزشکان متخصص ما بررسی و بهترین راه حل ها و پیشنهادات به شما ارائه خواهد شد یا در صورت مشخص شدن بیماری اقدام به درمان کردن حیوان خانگی شما خواهیم نمود.

نکته قابل توجه:

در شرایط اضطراری اگر حیوان شما نیازمند یک دامپزشک فوری بود ، لطفا توصیه می کنیم برای سلامت حیوان خانگی شما هر چه سریعتر به نزدیک ترین دامپزشکی یا بیمارستان حیوانات مراجعه فرمایید.

دامپزشکان متخصص ما بدون داشتن سوابق آزمایشات حیوان و معاینات بالینی قبلی و همچنین عدم داشتن تاریخچه ی کامل حیوان ، توانایی پاسخ گویی به سوالات و تیکت های ارسالی شما در ارتباط با تشخیص بیماری فعلی حیوانات را نمی باشند.

PetshopX5S2

پاسخ سوالات پرتکرار

تنها با یکبار پرداخت بها و هزینه مشاوره آنلاین دامپزشکی ، شما قادر می باشید هرگونه سوال در مورد یک موضوع ، بیماری یا مشکل حیوان خانگی خویش با دامپزشکان متخصص ما مشاوره کنید و تا رسیدن به نتیجه با دامپزشکان مجرب ما در ارتباط باشید.(حداکثر ارسال تیکت در یک مکالمه 30 تیکت می باشد.)

زمان پاسخگویی به تیکت ها و سوالات شما کاربران گرامی از 7 دقیقه الی 7 ساعت پس از ارسال تیکت متغیر خواهد بود.

اگر تیکت خود را بعد از ساعت 7 شب ارسال نمایید ، در اولیت قرار گرفته و فردای آن روز در اصرع وقت به آن پاسخ داده خواهد شد.

 • اگر قصد گرفتن عکس از مشکل حیوان خانگی خود را دارید ، باید در عکس (عکس  ها) مشکل به طور واضح قابل رویت باشد و تصویر از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
 • اگر قصد گرفتن فیلم از حیوان خانگی خود را دارید ، باید فیلم از کیفیت و وضوح کافی و مناسبی برخوردار باشد (حداکثر 50 MB) و تمامی موارد قابل توضیح در فیلم راجب مشکل حیوان بیان شود (باید به صورت متن در تیکت نیز توضیحات ثبت شود).
 • برای ارسال فیلم و عکس های گرفته شده ، شما بایستی بعد از دادن مشخصات و توضیحات کامل در متن ، در زیر متن بر روی دکمه ی ارسال فایل کلیک نمایید و فایل مورد نظر خود را  بارگذاری نمایید.

 شما می توانید سوالات خود در رابطه با “”استفاده”” و “”مشکلات استفاده از مشاوره آنلاین دامپزشکی”” ، از طریق شبکه های اجتماعی ما (تلگرام ، واتس آپ ، اینستاگرام و … ) با ما در میان بگذارید.

question